Son güncellenme :24.01.2014 18:10

Anasayfa > Eyyubiye > AK Parti Eyyübiye İlçe Teşkilatı, Öğrencilere Kitap Hediye Etti.

24.01.2014 Cum, 18:10

 • 24 Ocak 2014 18:10
 • AK Parti Eyyübiye İlçe Teşkilatı, Öğrencilere Kitap Hediye Etti. AK Parti Eyyübiye İlçe Teşkilatı, Öğrencilere Kitap Hediye Etti.

  Önemli bir sosyal sorumluluk projesine imzalarını atan AK Parti Eyybiye İlçe başkanlığı EYYÜBİYE OKUSUN, GELECEK AYDINLANSIN sloganıyla başlattıkları kampanya’dan topladıkları ve AK Parti Eyyübiye ilçe teşkilatı kendi imkanlarıyla aldıkları kitapları binlerce öğrenciye hediye etti.

  AK Parti Eyyübiye İlçe yönetim kurulu üyeleri Ali Malkoç, Veysel Dedeoğlu, Mehmet Akkuş Eyyübiye ilçesine bağlı, Yardımcı İlkokulu Müdürü Rıfat Demirkol, Mehmet Hacı Bozanoğlu İlkokulu müdürü Orhan Barsan, Şair Abdi İlkokulu müdürü Bekir Avur’u makamlarında ziyaret ederek yarıyıl tatilleri için hem öğretecek, hem de eğlendirecek 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri için hazırlanan kitapları hediye ettiler.

  Binlerce kitabı öğrencilere hediye eden AK Parti Eyyübiye İlçe yönetim kurulu üyeleri kitapları öğrencilere kendi elleriyle dağıttı.

  AK Parti Eyyübiye İlçe yönetim kurulu üyeleri yarıyıl tatili için hediye ettikleri kitaplar bir yandan öğrencilerin bilgilerini tazelerken, diğer yandan da öğrencilerde araştırma duygusunu geliştiriyor.

  Üç İlkokul’da gerçekleştirilen kitap dağıtım töreninde öğrencilere tatillerini verimli bir şekilde geçirmeleri uyarısında bulunan AK Parti Eyyübiye İlçe yönetim kurulu üyesi Ali Malkoç, kitapları öğrencilere hediye etti.

  AK Parti Eyyübiye İlçe yönetim kurulu üyesi Ali Malkoç, Allah izin verirse bundan sona her tatilde öğrencilere farklı aktiviteler sunmaya çalışacağız, “Bu sene yarıyıl tatilinde çocuklarımıza tatil kitabı adı altında bir hazırlığımız oldu. Çocuklarımıızn ders kitabı niteliğinde algılayacakları değil, eğlenceli şekilde bakacakları ve eğlenerek okuyacakları bir tatil kitabı olsun istedik. 1, 2,3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerimize yaklaşık binlerce kitabı hazırladık. Bugün üç okulumuza dağıtımını yaptık. Bizlere göstermiş oldukları ilgiden dolayı okul müdürlerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

  Yardımcı İlkokulu Müdürü Rıfat Demirkol, Mehmet Hacı Bozanoğlu İlkokulu müdürü Orhan Barsan, Şair Abdi İlkokulu müdürü Bekir Avur ise, AK Parti İlçe teşkilatının bu örnek davranışlarından dolayı kutladı.

  Karnelerinde iyi notlar beklediğini belirten öğrenciler, yarıyıl tatilinde dinlenip, aldıkları kitabı okuyacaklarını söyledi.

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.