Son güncellenme :23.01.2014 21:06

Anasayfa > Akçakale > Akçakale’nin Başarılı Öğretmenleri Ödüllendirildi

23.01.2014 Per, 21:06

 • 23 Ocak 2014 21:06
 • Akçakale’nin Başarılı Öğretmenleri Ödüllendirildi Akçakale’nin Başarılı Öğretmenleri Ödüllendirildi

  Şanlıurfa’nın Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, merkez, ilçe ve köy okullarındaki özverili çalışmalarından dolayı 15 öğretmeni ödüllendirdi.

  Şanlıurfa’nın Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat; merkez, ilçe ve köy okullarındaki özverili çalışmalarından dolayı 15 öğretmeni başarı belgesi ile ödüllendirildi.

  Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, ilçeye bağlı yaklaşık 101 okula yaptığı ziyaretlerde özveri gösteren 15 okul müdürü ve öğretmeni başarı belgesi vererek onurlandırdı. Kaymakam Fırat, kendi makam odasında düzenlenen belge töreninde öğretmenlerle bir süre sohbet etti ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  Düzenlen başarı belge töreninde konuşan Ayranlı İlk Orta Öğretim Okul Müdürü Ahmet Eriş, “Sayın Kaymakamımız yaptığımız çalışmaları gelip yerinde gördü. Bize verdiği bu belgeyle bizleri hem mutlu etti hem de motive etti. Biz kendilerine teşekkür ederiz. İnşallah bu belgeyle teveccühlerine layık olmaya çalışacağız” dedi.

  Akdiken Köyü İlköğretim Okulu Öğretmeni Ayşegül Sarı ise, “Sayın Kaymakamımıza teşekkür ederiz. Bizim başarımızı gördüler, takdir ettiler. Biz bununla mutlu olduk, onurlandık. İnşallah başarımızın devamı gelir” diye konuştu.

  Kaymakam Fırat, şunları söyledi:

  “İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile birlikte Akçakale’nin 101 okulun tamamını en az iki kez ziyaret etmek istiyoruz. Dönem başında belirlediğimiz hedef doğrultusunda okullarımıza yönelik denetim, inceleme ve ziyaretlerde bulunuyoruz. Bu yolda da hızla ilerliyoruz. İlk dönem itibari ile yarısından fazlasını bitirdik. Yaptığımız denetimlerde başarılı gördüğümüz müdür ve öğretmen arkadaşlarımıza başarı belgesi verdik. Başarılarının devamını dilerim.”

  Konuşmaların ardından Kaymakam Fırat, başarılı müdür ve öğretmenlere başarı belgesi takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.