Son güncellenme :01.06.2013 13:11

Anasayfa > Halfeti > Ankara’dan Halfeti’ye Gönül Köprüsü

01.06.2013 Cts, 13:11

 • 1 Haziran 2013 13:11
 • Ankara’dan Halfeti’ye Gönül Köprüsü Ankara’dan Halfeti’ye Gönül Köprüsü

  Ankara Maltepe Dershaneleri’nden bir heyet, Saylakkaya İlköğretim Okulu’nu ve 100. Yıl İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.

  ankara-dan-halfeti-ye-gonul-koprusu
  Ankara Maltepe Dershaneleri’nden bir heyet, Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi Saylakkaya İlköğretim Okulu’nu ve 100. Yıl İlköğretim Okulu’nu ‘Kardeş Okul Projesi’ kapsamında ziyaret etti. Maltepe Dershaneleri öğretmenleri yanlarında getirdikleri eğitim setlerini Şanlıurfa’da kardeş okul öğrencilerine hediye etti. Hediyeler verilirken öğrencilerin çok mutlu oldukları gözlendi.

  Kardeş okul programına Ankara Polatlı Maltepe Dershaneleri Müdürü Orhan Çolak ve öğretmenleri; Halfeti’den ise Yukarı Göklü Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği (GÖKDER) Başkanı Hasan Mavigök ve üyeleri, 100. Yıl İlköğretim Okulu Müdürü Feridun Kılıç, Saylakkaya İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Yağlı, öğretmen ve öğrencileri katıldı. GÖKDER Başkanı Hasan Mavigök, “Ankara’dan Halfeti’ye gönül köprüsü kurmak için gelen Maltepe Dershaneleri müdür ve öğretmenlerine yaptıkları bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Manevi bir dostluk kurdukları için mutluyuz. İnşallah bu ziyaretlerinin devamını bekliyoruz. Bizleri Ankara’ya davet eden arkadaşlara en kısa zamanda bizler de ziyarette bulunmak istiyoruz.” şeklinde konuştu. Daha sonra toplu şekilde Halfeti Milli Eğitim Müdürü Bekir Dağlılar ziyaret edildi. Program, yapılan etkinlikler ile sona erdi.

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.