Son güncellenme :24.05.2013 16:22

Anasayfa > Bozova > Bozova Devlet Hastanesinde Acil Servis Hizmete Girdi

24.05.2013 Cum, 16:22

 • 24 Mayıs 2013 16:22
 • Bozova Devlet Hastanesinde Acil Servis Hizmete Girdi Bozova Devlet Hastanesinde Acil Servis Hizmete Girdi

  Bozova devlet hastanesi modern acil servis ile hizmet vermeye başladı.bozova-acil

  Bozova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. M.Fatih AKSOY Bozova Halkı hizmetin en iyisine ve en güzeline layıktır dedi.

  Hastanemiz acil servisine müracaat eden hastalara gereken müdahalenin kısa sürede, daha etkin, nitelikli sunulmasını ve hasta memnuniyetini sağlamak amacıyla 15.10.2012 tarihinde ‘’Acil servis inşaatı ve tadilat’’ ihalesi yapılmış ve 30.10.2012 tarihinde sözleşmesi imzalanmıştır. 2013 yılı içerisinde yapımı tamamlanmış ve modern bir görünüme kavuşmuştur.

  Yeni acil servisimiz 325 metrekare alana sahiptir. Acil servisimiz; 1 adet bay ve 1 adet bayan gözlem odası,1 adet acil poliklinik odası 1 adet hemşire odası,1 adet müdahale odası 1 adet resusitasyon odası,1 adet cerrahi müdahale odası,1 adet güvenlik odası,2 adet wc ve 70 metrekare bekleme salonundan oluşmaktadır.

  bozova-devlet-hastanesi-acil

  Bozova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. M.Fatih AKSOY Acil servisimize gelen hastalar ve yakınları ferah bir ortamda karşılanıyor ve tedavileri hızla yapılıyor. Yeni Acil Servis binasının hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçları ve daha kaliteli sağlık hizmeti alabilmeleri için gerekli olan yapılanmalar düşünülerek çok özel bir proje uyguladıklarını belirten Başhekim M.Fatih AKSOY desteklerinden dolayı Bozova Kaymakamlığına, Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Teşekkür etti.

  Yeni acil servis hizmet binasının Bozova halkına hayırlı olmasını diledi.

  bozoava-devlet-hastanesi

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.