Son güncellenme :03.06.2013 16:31

Anasayfa > Harran > Harranlı’nın Cinsellik İlacı Elinde Kaldı…

03.06.2013 Pts, 16:31

 • 3 Haziran 2013 16:31
 • Harranlı’nın Cinsellik İlacı Elinde Kaldı… Harranlı’nın Cinsellik İlacı Elinde Kaldı…

  Cinselliğe İlaç Buldu Satamıyor…
  Harran ilçesindeki Bazda mağaralarının bulunduğu köyde kapari (Keber, Kever) bitkisi yetiştiren Ahmet Kudak adlı vatandaş, zor koşullarda ektiği ürünü satmaya yer bulamıyor.cinsellige-ilac-buldu-satamiyor

  Harran ilçesindeki Bazda mağaralarının bulunduğu köyde kapari bitkisi yetiştiren Ahmet Kudak adlı vatandaş, zor koşullarda ektiği ürünü satmaya yer bulamıyor.

  Ahmet Kudak yaptığı açıklamada, konserve olarak hazırlanan kaparinin; turşu, salata, pizza üstü, balık ve av etleri yanında garnitür olarak yenildiğini söyledi. Sağlık açısından karaciğer fonksiyonlarını düzenlediği ve cinsel gücü artırdığının söylendiğini belirten Kudak, şöyle konuştu: “Doğadan toplanan tomurcuklar bir kavanoz içerisinde yüzde 20’lik tuzlu suda üç ay bekletilip sonra birebir oranında sirke içine konulup on gün sonra yenildiğinde aroması ve lezzeti beğenilmektedir. İki yıldır bu ürünü yetiştirebilmek için çok zorluklar çektik ancak şimdi satın alacak kimseyi bulamıyoruz. Bu ürünü satmak istiyorum yetkililer bana yardımcı olsun, tek gelir kaynağım bu.”

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.