Son güncellenme :31.05.2013 11:34

Anasayfa > Hilvan > Hilvan Kaymakamı Sezer Öğrencileri Dinledi

31.05.2013 Cum, 11:34

 • 31 Mayıs 2013 11:34
 • Hilvan Kaymakamı Sezer Öğrencileri Dinledi Hilvan Kaymakamı Sezer Öğrencileri Dinledi

  Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer Kız Meslek Lisesi Konferans Salonunda öğrencilerle buluştu.

  kaymakam-ugursezer-ogrencileri-dinledi
  Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer Kız Meslek Lisesi Konferans Salonunda öğrencilerle buluştu.

  Hilvan Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Şanlıurfa Valiliği koordinasyonunda Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı (SODES) programı kapsamında yürüttüğü “Doğru Tercih” projesi faaliyetleri çerçevesinde Seviye Belirme Sınavı (SBS) na hazırlanan 8. Sınıf öğrencilerinin SBS öncesi stres atmalarını sağlamak ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla Çanakkale, İstanbul, Ankara ve Konya İllerine gezi düzenlendi.

  Gerçekleşen buluşmada Proje Koordinatörü M. Şakir Seçme’nin açış konuşmasından sonra gezilerle ilgili sinevizyon gösterisi yapıldı. Geziye katılan öğrenci ve öğretmenler gezilerle ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdikten sonra söz alan ilçe Kaymakamı Uğur Sezer gezilerde emeği geçenlere teşekkür etti.

  Bu tür gezilerin öğrencilerin ufkunun açılması ve onların geleceklerine dair planlar yaparken olması gerektiği gibi karar vermeleri ve buna göre hareket etmeleri gerektiğini belirtti. Vatan’ın her tarafının görülmeye değer olduğunu, önemli olanın gidip görmekten ziyade görülen yerlerde yaşanmış olaylardan ibret almak ve yaşanılabilecek daha güzel bir vatan için çok çalışmaktır dedi.

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.