Son güncellenme :03.01.2014 12:27

Anasayfa > Eyyubiye, Haliliye, Harran Üniversitesi, Karaköprü > Karaköprü Mesire Alanı Hizmete Giriyor

03.01.2014 Cum, 12:27

 • 3 Ocak 2014 12:27
 • Karaköprü Mesire Alanı Hizmete Giriyor Karaköprü Mesire Alanı Hizmete Giriyor

  Karaköprü Belediyesi, daha önce 1.etabını bitirdiği ve vatandaşların hizmetine sunduğu mesire alanının 2.etabını kısa bir süre sonra hizmete sunuyor.

  BAŞKAN ÇİFTÇİ; “KARAKÖPRÜ İLÇEMİZE ŞANLIURFA İLİMİZE BİR SEVDAMIZ VAR”

  Karaköprü Belediyesi, Şanlıurfa’da ilk kez Karaköprü’de hizmete sunduğu ve vatandaşların ücretsiz bir şekilde faydalandığı 170 bin m2’lik alana sahip modern mesire alanının 2.etabını 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanacağı belirten Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi; “Karaköprü İlçemize Şanlıurfa İlimize bir sevdamız var. Sevdamız şudur, gençlerimiz, çocuklarımız yaşlılarımız, bayanlarımız tüm vatandaşlarımızın hepsi bizim için hedefe noktadır, bunlara nasıl en iyi şekilde hizmet götürebilmenin derdindeyiz. Şuan arkadaşlarımız ile birlikte denetlemiş olduğumuz nokta Şanlıurfa’mızın en büyük sosyal tesis alanıdır. İlimiz sıcak bir kent olduğu için insanlarımız evlerinden çıkıp buralara gelip ağaçların gölgesi altında serinlesin piknik yapsın istiyoruz ilçesini sevsin istiyoruz ilini sevsin istiyoruz hizmetin en güzeli onlara gelsin istiyoruz biz bunları kadromuz ile fikir aşamasında tartışırken arkadaşlarımız buna inandı bugün sahaya yansıttılar ve bir ay gibi kısa süre sonra da tüm Karaköprü’müzün ve Şanlıurfa’mızın hizmetinde olacaktır. Mesire alanının çevresinde gençlik merkezi, spor merkezinin her alanı her kategorisi (yüzme, tenis, basketbol, futbol) ve çok geniş bir alan sahip olan 170 bin m2’lik mesire alanı bulunmaktadır.

  BAŞKAN ÇİFTÇİ; “BİZE BÜYÜK DÜŞÜNMEK YAKIŞIR”

  Başkan Çiftçi, sözlerine şöyle devam etti; “Büyük düşünmek lazım, bize büyük düşünmek yakışır bizlerde bu yolla hareket ediyoruz. Ben emeği geçen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum kutluyorum inşallah şöyle Mart veya Nisan ayında Karaköprü’nün ve Şanlıurfa’nın nasıl bir ihtiyacının giderildiğini hep birlikte göreceğiz buna şahit olacağız ben şimdiden İlçemize ve Şanlıurfa’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

  [flv:https://www.youtube.com/watch?v=B5hEBRXe45A 550 400]

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.