Son güncellenme :10.05.2014 16:37

Anasayfa > -Manşet, Siverek > Siverek İslam Coğrafıyası Özgürlüğünü Konuştu

10.05.2014 Cts, 16:37

 • 10 Mayıs 2014 16:37
 • Siverek İslam Coğrafıyası Özgürlüğünü Konuştu Siverek İslam Coğrafıyası Özgürlüğünü Konuştu

  Siverek AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından, “İslam Coğrafyası’nın Özgürlük Mücadelesi ve Türkiye” konulu panel düzenlendi.

  Eyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen panele konuşmacı olarak katılan eğitimci – yazar Adem Köse, İslam Coğrafyasında Müslümanlara karşı yapılan kıyımlara dikkat çekti.

  Dünyada iki milyar Müslüman bulunduğunu ve şuan dünyanın gözü önünde Müslümanlara karşı ciddi bir şekilde katliamlar düzenlendiğini anlatan Köse, şunları kaydetti:

  “Ne yazık ki bir çok Müslüman ülke buna sessiz kalırken Müslüman ülke olan Türkiye’nin bu yöndeki sert eleştirilerde bulunması bizleri de onlara karşı hedef göstermektedir. Televizyonlarda medyada takip ediyorsunuz, hiçbir ülke ses çıkarmazken Türkiye’nin karşı çıktığı kıyımlar konusunda bizleri kendilerine karşı düşman belirlemişlerdir, bizimde her zamandan çok kenetlenmemiz lazımdır.”

  Yaklaşık 2 saat süren panel’in ardından Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Köse’ye katılımlarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.islam-cografiyasi-ozgurluk-paneli

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.