Son güncellenme :21.08.2013 9:59

Anasayfa > Siverek > Siverek Yeni Sgk Binasına Kavuştu

21.08.2013 Çar, 9:59

 • 21 Ağustos 2013 09:59
 • Siverek Yeni Sgk Binasına Kavuştu Siverek Yeni Sgk Binasına Kavuştu

  Siverek Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü yeni hizmet binasına taşındı.

  siverek-sgk
  Siverek’te daha önce belediye hizmet binasında Siverekli vatandaşlara hizmet veren Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü için yeni bir binanın yapımına geçtiğimiz aylarda başlanmıştı.

  Kısa sürede tamamlanan SGK Hizmet binası Şanlıurfa karayolunun 5’inci kilometresinde eski Devlet Hastanesi’nin yanında bulunan 2 bin 300 metrekarelik alan üzerinde Siverekli vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kaşif Kılıç, yaptığı açıklamada, yeni hizmet binasının vatandaşlara hizmet vermeye başladığını vatandaşların işlemleri için yeni binaya gelmeleri gerektiğini söyledi. Şanlıurfa karayolunun 5’inci kilometresinde eski Devlet Hastanesi’nin yanında bulunan 2 bin 300 metrekarelik alan üzerinde bulunan yeni hizmet binasında vatandaşlara daha hızlı ve rahat hizmet verme imkanı yakaladıklarını belirten SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç, şunları kaydetti: “2 bin 300 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen modern hizmet binasına taşındık. Yeni hizmet binasında işlemler artık daha kaliteli ve hızlı olacak. Vatandaşlarımızın sosyal güvenlikle ilgili tüm sorunları kısa sürede çözüme kavuşacak” dedi.

  Ayrıca Hilvan Esnaf ve Sanatkârlar odası binasının giriş katında hizmet veren Hilvan Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü’nün vatandaşları büyük bir eziyetten kurtardığını da sözlerine ekleyen Şanlıurfa SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç, SGK da işi olan Hilvan ve çevre Köylerdeki vatandaşların ayaklarına hizmetin gittiğini ifade etti.

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.