Son güncellenme :09.05.2014 15:12

Anasayfa > Akçakale > Süleyman Şah Futbol Turnuvası Sona Erdi

09.05.2014 Cum, 15:12

 • 9 Mayıs 2014 15:12
 • Süleyman Şah Futbol Turnuvası Sona Erdi Süleyman Şah Futbol Turnuvası Sona Erdi

  Akçakale Süleyman Şah Çadırkentinde Suriyeliler Arasındaki Futbol Turnuvası Sona Erdi.

  Şanlıurfa’nın Akçakale İlçesi’ndeki Süleymanşah Konaklama Tesisi’nde barınan Suriyeli sığınmacılar arasında yapılan futbol turnuvası sona erdi.

  Şanlıurfa’nın Akçakale İlçesi’ndeki Süleymanşah Konaklama Tesisi’nde barınan Suriyeli sığınmacılar arasında yapılan futbol turnuvası sona erdi. Dereceye girenlere kupa ve hediyeleri verildi. Akçakale Kaymakamlığı, yaklaşık 30 bin Suriyeli sığınmacının barındığı Süleymanşah Konaklama Tesisi’nde gençler arasında futbol turnuvası düzenledi. Ankara’nın Pursaklar İlçe Belediyesi tarafından finanse edilen turnuvada dereceye girenlere İlçe Kaymakamı Eyyüp Fırat kupa ve hediyeler verdi.

  Suriyeliler’in yapılan etkinlikten memnun kaldığını ifade eden Kaymakam Fırat, “Bu bizim çadır kentte düzenlediğimiz ilk turnuva değil ama bu defa Suriyeli kardeşlerimizi moral ve motivasyon açısından son derece olumlu gördüm. Kendi adıma ve mesai arkadaşlarım adına gururlandım. Kardeşlerimizi çok coşkulu ve sevinçli gördüm” dedi. Kaymakam Fırat, bu tip etkinliklerin devam edeceğini belirtti. suriyeliler-arasindaki-futbol-turnuvasi

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.