Son güncellenme :09.05.2014 15:30

Anasayfa > Halfeti > Urfalı Kadınlar, Halfeti’yi Gezdi

09.05.2014 Cum, 15:30

 • 9 Mayıs 2014 15:30
 • Urfalı Kadınlar, Halfeti’yi Gezdi Urfalı Kadınlar, Halfeti’yi Gezdi

  Şanlıurfa Genç Bakış Eğitim, Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’ne üye kadınlara yönelik Halfeti ilçesine günü birlik gezi düzenlendi.

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in talimatları doğrultusunda kadınların sosyal hayatta aktifleştirilmesi bakımından kadın sivil toplum kuruluşlarına çeşitli kültür ve turizm gezileri düzenlendi.

  Turlar kapsamında Genç Bakış Eğitim, Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Anadolu Kadın Federasyonu Derneği üyelerine Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen araçlarla Halfeti turu yaptırılarak, çeşitli etkinliklere katılımları sağlandı.

  Gezi programları dâhilinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen 4 araçla 115 kadın Halfeti turuna katıldı. Halfeti İlçesinde tarihi ve turistik mekânları gezen kadınlara daha sonra öğlen yemeği ikram edildi.

  Ayrıca gezi sonunda Anadolu Kadın Federasyonu Derneği tarafından, ‘Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ‘Ağabeyimize ‘ teşekkür ediyoruz’ yazılı pankarttı açarak, Başkan Güvenç’e teşekkürlerini ifade etti. urfali-kadinlar-halfeti-yi-gezdi

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.