Son güncellenme :24.01.2014 23:55

Anasayfa > -Manşet, Viranşehir > Viranşehir’e Hububat Analiz Labaratuarı

24.01.2014 Cum, 23:55

 • 24 Ocak 2014 23:55
 • Viranşehir’e Hububat Analiz Labaratuarı Viranşehir’e Hububat Analiz Labaratuarı

  Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Viranşehir’de hububat analiz laboratuarı kuracaklarını açıkladı.

  Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Ali Çiçek, Mehmet Emin Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gülle, Meclis Üyesi Mahmut Koç ve Genel Sekreter Mehmet Durmuş, Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi’nde bulunan ticaret borsası üyelerine bir ziyaret gerçekleştirdi.

  Şanlıurfa Ticaret Borsası yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Viranşehir’de bulunan Hububat Kompleksi’ne hububat analiz laboratuarı kurmak için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

  Viranşehir’de bulunan borsa üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Başkan Kaya, Ticaret Borsası’nın Viranşehir’de açacağı tescil bürosunun açılış hazırlıklarını yaptıklarını belirtti.

  Ticaret Borası olarak üyelere kaliteli hizmet vermeyi ilke edindiklerini belirten Başkan Kaya, Viranşehir’de ayrıca, son teknolojik sistemlerle donatılmış bir gıda analiz laboratuarı kuracaklarını ve bu yöndeki çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.