Son güncellenme :24.01.2014 18:18

Anasayfa > Haliliye > Yenişehir Gençlik Merkezi Ev Sohbetleri Düzenliyor

24.01.2014 Cum, 18:18

 • 24 Ocak 2014 18:18
 • Yenişehir Gençlik Merkezi Ev Sohbetleri Düzenliyor Yenişehir Gençlik Merkezi Ev Sohbetleri Düzenliyor

  Şanlıurfa Yenişehir Gençlik Merkezi üyelerinin ailelerine gençlik merkezini anlatmak ve onlarla tanışmak üzere düzenlediği aile ziyaretlerine devam etti.

  Bilindiği gibi Yenişehir gençlik merkezi özellikle bayan üyelerinin evlerini ziyaret edip, onları gençlik Merkezleri ve buradaki etkinlik, faaliyet ve kurslar hakkında bilgilendiriyor.

  Bu hafta da KÜÇÜKGERGERLİ ailesini ziyaret eden Yenişehir gençlik Merkezi çalışanları, bu proje sayesinde üye sayısında önemli bir artış sağlandığını, bu ziyaretler sonunda ailelerin gönül rahatlığı içerisinde kız çocuklarını Gençlik Merkezine gönderdiklerine tanık oluyorlar.

  Yenişehir gençlik Merkezi’ ne kayıt yaptıran yaklaşık 1500 üyenin yarısından fazlasını bayan üyeler oluşturuyor.

  Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Yenişehir gençlik merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ: “ Aile Ziyaretleri” Projemiz sayesinde üye sayımızda önemli bir artış sağlandı. Daha önce kız çocuklarını göndermede tedirginlik yaşayan veliler bizleri ve kurumu tanıdıktan sonra bayağı rahatladı. Bu projemizi sürdürmek niyetindeyiz.” Diye konuştu.

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ise :” İlimizde ve bölgemizde kız çocukları üzerindeki hassasiyet herkesçe malum. Yenişehir Gençlik Merkezi’ mizin uyguladığı bu proje anlamlı ve güzel bir proje. Burada amaç Gençlik Merkezlerimizden  daha fazla gençlerimizin yararlanması. Bu proje sayesinde üye sayımızda bayağı bir artış olduğu görülüyor.   “ dedi.

  YORUMLAR

  Toplam 0 yorum bulunmaktadır.